Menu

Jeż Węgierski

moje zdziwienia budapeszteńskie

Kogo dziś nienawidzić? część kolejna i zapewne nie ostatnia

jezw

Pisałem już w kwestii aktualnych wrogów publicznych, temat powrócił. Właśnie pojawiły się plakatym z Jean-Claudem Junckerem w towarzystwie samego szatana czyli George'a Sorosa, obaj się na plakacie wesoło śmieją. Tekst na plakacie głosi: Ma Pan/Pani prawo wiedzieć do czego szykuje się Bruksela. Mniejszymi literami podana jest informacja, że Komisja Europejska finansuje program, w ramach którego migranci mają dostawać kartę z kwotą zasiłku. To zgodne z pomysłami Sorosa, głosi plakat,

Juncker z Sorosem na budce telefonicznej ...

... i w bezpłatnej propagandowej gazetce Lokál

Smaczku sprawie dodaje fakt, że Juncker został szefem Komisji Europejskiej z rekomendacji Europejskiej Partii Ludowej (EPP), której Fidesz jest członkiem. Taki gest przed samymi wyborami europejskimi świadczy o tym, że Orbán liczy na to, że po nich nie będzie komu w tej partii by go za to ukarać.

Rzecznika Junckera Natasha Bertraud zaprotestowała. W tweecie napisała, że żałosnym jest, że takie teorie spiskowe na Węgrzech są w mainstreamie. Dodać warto, że pierwotna wersja plakatu sugerowała, że Komisja chce wprowadzić obowiązkowe kwoty migrantów do przyjęcia przez kraje członkowskie, że chce osłabić ochronę granic oraz że przy pomocy wiz migracyjnych promuje migrację.

pierwotna wersja plakatu

Juncker przypomniał, że Fidesz nie wsparł jego kandydatury na szefa Komisji. Ponownie wezwał też do wyrzucenia Fideszu z EPP.

Komentarze (6)

Dodaj komentarz
 • Gość: [Ariel] *.dynamic-ra-04.vectranet.pl

  To Komisja już nie chce wprowadzić obowiązkowych kwot migrantów?

 • jezw

  W tej chwili, na to wygląda, ten pomysł nie jest aktualny.

 • Gość: [bb] *.centertel.pl

  Proszęo informacje co się stanie z Jeżem po likwidacji bloxa

 • Gość: [aron2004] *.nette.pl

  Dziwne że jeszcze Węgry nie wystąpiły z UE

 • jezw

  @bb: przejdę na WordPress, będzie o tym post jak tylko znajdę trochę czasu, żeby się tym zająć. pozdrawiam!

 • Gość: [Zembaty] *.raxel.pl

  Pijane Junckry i opłacający ich szmalcownik soros już się boją zmiany układu sił. I słusznie! Dość już lewactwa, promocji zboczeń seksualnych czy mordowania dzieci. Czas się obudzić!

© Jeż Węgierski
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci